Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 105 S

 
Novinka Tip
  • 1 z 17
 

Tento odolný model s nízkou hmotností odolá i nešetrnému zacházení

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 13 330 Kč bez DPH
16 129 Kč    
Kód produktu 1120000109
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Dokonalá kombinace robustního exteriéru a vyspělého interiéru.

Jak se dá očekávat od tak kvalitního spotřebiče vyrobeného v Německu. TTK 105 S je dokonalou kombinací robustního exteriéru a robustní exteriér a vyspělý interiér.

Tento robustní zdroj energie má stohovatelný hliníkový kryt. hliníkové pouzdro. Proto je pro vás přeprava velmi snadná - a a manipulace je stejně snadná:

Místo toho, abyste museli volit mezi minimálním a maximálním provozem bez odkazu na TTK 105 S můžete přímo zvolit požadovaný vzduch. přímo na digitálním displeji, který zobrazuje také aktuální teplotu a vzduch. aktuální hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti. vzduch lze kdykoli odečíst. Integrovaný hygrostat realizuje zvolený cíl a automaticky reguluje výkon kompresoru a dvoustupňového kompresoru. kompresor a dvoustupňový ventilátor.

Trvalý režim pro aplikace sušení budov

Díky možnosti připojení externího odvodu kondenzátu je TTK 105 S také vhodný pro odvádění kondenzátu. TTK 105 S je také ideální pro delší suché použití bez obsluhy. sušení bez obsluhy, např. při vysoušení budov.

TTK 105 S kombinuje nejlepší vlastnosti moderních odvlhčovačů v jednom přístroji. odvlhčovač vzduchu v hliníkovém pouzdře, které je stejně robustní jako extrémně lehké. hliníkové pouzdro s pokročilým funkčním vybavením a a díky vysoké výkonové rezervě je také přesvědčivý pro udržení větší vytápěné místnosti.

Propan (R290) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích.

Syntetická chladiva každoročně vypouštějí do atmosféry několik milionů tunemisí CO2(skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. (skleníkové plyny) do ovzduší. Proto je použití alternativních chladiv je jedním z našich nejdůležitějších cílů. S použití propanu (R290) jako chladiva, tento odvlhčovač je cenným pomocníkem odvlhčovač vzduchu je cenným příspěvkem k ochraně klimatu.

Propan (R290) je přírodní chladivo, organická sloučenina. a patří do skupiny uhlovodíků. Na rozdíl od syntetických ekologicky šetrný propan (R290) nemá ozonovou vrstvu. potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) nebo významný skleníkový efekt (GWP=3). (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky své vynikající termodynamické vlastnosti, propan (R290) je energeticky obzvláště účinné chladivo a účinným chladivem, a tím také snižuje vaše náklady na energii. náklady na energii.

Robustní napájecí jednotka s komfortními funkcemi: Odvlhčovač vzduchu TTK 105 S!

Díky digitální předvolbě reálné hodnoty vlhkosti lze požadovanou vlhkost v místnosti podmínky lze vytvořit s přesností a úsporou energie, což snižuje spotřebu energie ve srovnání s konvenčně řízenými zařízeními. řízené jednotky.

TTK 105 S lze ovládat také pomocí funkce časovače nebo jej používat v trvalém provozu. v trvalém provozu. A u aplikací, kde se běžně pravidelné ruční vyprazdňování nádoby na vodu není vždy možné. nepřetržité sušení bez dozoru například ve víkendových domech nebo na lodích. TTK 105 S má integrovanou samostatnou jednotku, která je určena pro víkendové domy nebo lodě. TTK 105 S je integrována přípojka, přes kterou je možné kondenzát také přímo hadicí.

Standardní výbava elektronicky odmrazovaného vozu TTK 105 S zahrnuje. výstražná kontrolka hladiny, když je nádržka na vodu plná, ochrana proti přeplnění s automatickým vypnutím a opakovaně použitelný vzduchový filtr, který je vzduchový filtr, který je snadno přístupný a snadno se čistí.

Některé zvláštní vlastnosti TTK 105 S:

  • Profesionální kvalita "made in Germany" - originální výroba Trotec.
  • Stohovatelný hliníkový kryt - extrémně lehký a robustní
  • Regulace vlhkosti pomocí hygrostatu s předvolbou skutečné hodnoty vlhkosti
  • Digitální zobrazení aktuálních hodnot vlhkosti a teploty
  • Počítadlo provozních hodin (volitelné)
  • Možnost volby plně automatického nebo trvalého provozu
  • Funkce časovače
  • Dvourychlostní ventilátor
Model TTK 105 S
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 30
Objem nádoby na vodu (l) 5,2
Příkon (kW) 0,5
Průtok vzduchu (m3/hod) 173
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 250 x 342 x 517
Hmotnost (kg) 14,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: