Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 125 S

 
Novinka Tip
 • 1 z 13
 

Jak v obývací místnosti tak v dílně - TTK 125 S se vyznačuje především robustním zpracováním. Je optimálním odvlhčovačem pro nejrůznější oblasti použití.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 25 726 Kč bez DPH
31 128 Kč    
Kód produktu 1120000124
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Malý zvenku - velký uvnitř: Powerhouse TTK 125 S

TTK 125 S kombinuje pokročilá detailní řešení pro výkonné pro vysoce výkonné aplikace sušení s konstrukcí s optimalizovanou hmotností v německém průmyslovém vzoru zaměřeném na praxi, který je chráněn jako chráněn jako zapsaný průmyslový vzor.

Přesvědčivému vnějšímu vzhledu v žádném případě neodpovídají jeho vnitřní hodnoty: Všechny elektrické komponenty jsou speciálně zapouzdřeny a chrání tak elektroniky před škodlivými usazeninami, které by mohly zhoršit její funkci a životnost. což by mohlo zhoršit jeho funkci a životnost. Díky tomu je TTK 125 S je také ideální pro sušení v nepříznivých podmínkách.

TTK 125 S je díky své konstrukci, která je mimořádně nenáročná na údržbu. se snadno udržuje a díky nízkému poměru výkonu k hmotnosti a chytrým mobilního vybavení, je stejně snadno přepravitelný. Nicméně, pokud jde o odvlhčovací výkon, je to všechno, jen ne lehké:

V porovnání s levnějšími pístovými kompresory je vysoce kvalitní Rotační kompresor TTK 125 S o výkonu 0,58 kW nabízí výhodu vyššího výkonu. relativně nízkou spotřebu energie - a také vytváří rezervy pro vysokou spotřebu energie. rezervy pro vysoký odvlhčovací výkon i v nevytápěných místnostech. nevytápěné místnosti.

Vysoce kvalitní automatický systém odmrazování horkým plynem TTK 125 S navíc zaručuje zaručuje mnohem účinnější odvlhčování v porovnání s jinými odvlhčovači. bez odmrazovacích pauz způsobených časovými intervaly, během nichž nedochází k odvlhčování. nedochází k odvlhčování!

Propan (R290) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích.

Syntetická chladiva každoročně vypouštějí do atmosféry několik milionů tunemisí CO2(skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. (skleníkové plyny) do ovzduší. Proto je použití alternativních chladiv je jedním z našich nejdůležitějších cílů. S (R290) jako chladivo, je tento odvlhčovač cennou pomůckou odvlhčovač vzduchu je cenným příspěvkem k ochraně klimatu.

Přírodní chladivo propan (R290) je organické chladivo. organická sloučenina a uhlovodík. Na rozdíl od syntetická chladiva, ekologicky šetrný propan (R290) nemá žádné vlastnosti. nemá potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) ani významný skleníkový efekt. skleníkový efekt (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky své propan (R290) je energeticky mimořádně účinné chladivo. chladivo, a tím navíc snižuje náklady na energii. vaše náklady na energii.

Šampion v sušení z hlediska poměru výkonu k hmotnosti

Vysoký 24hodinový odvlhčovací výkon této inovativní o objemu až 32 litrů je doplněn robustním a kompaktním krytem, který je jen kompaktní kryt, který váží pouhých 26 kilogramů. na vahách.

V praxi je TTK 125 S ještě lehčí. díky robustním zapuštěným rukojetím Trotec Ergo s vnitřním klipem. klipem na vnitřní straně, nabízí optimální úchop při přenášení a díky čtyřem robustním kola s aretací proti přetočení, vždy zvládne i nejužší konstrukci. oblasti s lehkostí.

Model TTK 125 S se dobře vyjímá i ve skladu - a sám o sobě je... překvapivě malý. Protože má na horní straně dvě praktické stohovací drážky. na horní straně jednotky, které umožňují stabilní a prostorově úsporné stohování. a prostorově úsporné stohování jednotek TTK S stejných rozměrů během přepravy a ve skladu.
Stejně jako všechny komerční odvlhčovače řady TTK-S má i TTK 125 S integrovaný odvlhčovač vzduchu. má integrované počítadlo provozních hodin, které lze přesně použít. spolehlivě dokumentuje přesnou dobu používání, a to i během dlouhých let. zdokumentováno. Volitelně je k dispozici duální čítač pro dodatečné zaznamenávání spotřeby energie. spotřeba energie.

Pro TTK 125 S je volitelně k dispozici také výkonné čerpadlo kondenzátu. s čerpací kapacitou až 50 m a maximální výtlačnou výškou 4 m. a maximální výškou dodávky 4 m. Tímto způsobem dochází k trvalému kondenzátu trvalé odstraňování kondenzátu lze provádět i napříč podlažími.

Výhody v praxi:

 • Vývoj, design, výroba: 100 % Trotec
 • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
 • Maximální ochrana všech elektrických součástí před prachem a vlhkostí
 • Konstrukce mimořádně nenáročná na údržbu
 • Optimální jízdní vlastnosti
 • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
 • Praktická stohovací drážka pro stabilní, prostorově úsporné skladování a přepravu
 • Možnost stohování více rozměrově shodných modelů
 • Německý průmyslový vzor optimalizovaný pro praxi - chráněný patent na průmyslový vzor

  Aktivní uchování hodnoty díky integrované tepelné ochraně kompresoru s automatickým vypnutím

  Při sušení s extrémně vysokou vlhkostí a zároveň vysokými teplotami - například při odstraňování škod způsobených vodou - chladicí sušičky rychle dosahují svého červeného rozsahu výkonu. Zde platí chytlavé "pravidlo 35": sušení poškozené vody při teplotě nad 35 stupňů snižuje životnost sušičky na méně než 35 %!

   Nejedná se však o otázku kvality komponent, ale o čistě fyzikální záležitost, která se týká všech chladicích sušiček na trhu bez ohledu na výrobce.

   Zatímco většina profesionálních kondenzačních sušiček může bez problémů pracovat až do 35 °C při mírné vlhkosti vzduchu kolem 70 % RH, velmi vysoká vlhkost v kombinaci s vysokou teplotou v místnosti vede k tomu, že vlhký vzduch v místnosti dostává podstatně více energie, která se musí dodatečně "odpracovat" prostřednictvím chladiva.

   Výsledkem je enormní zvýšení tlaku chladiva v systému, což vede k destruktivnímu zatížení kompresoru.

   Odvlhčovače budou zpočátku pracovat i nadále, ale výrazně nad svou mezní hodnotou "hluboko v tmavě červeném pásmu", což povede k extrémně zkrácené zbývající životnosti.

   Přesto se použití kondenzační sušičky pro takové sušení nevyhne, protože adsorpční odvlhčovače zde při stejném sušícím výkonu spotřebují podstatně více energie, a proto nejsou rozumnou alternativou, zejména z ekonomického hlediska.

   Proto jsou komerční odvlhčovače řady TTK-S vybaveny integrovanou tepelnou ochranou kompresoru, která aktivně zachovává hodnotu vašich přístrojů:

   Senzory trvale monitorují tepelné zatížení kompresoru. Pokud je teplota v definovaném provozním rozsahu, integrovaný indikátor tepelné ochrany pulzuje v dlouhé sekvenci, což signalizuje optimální provoz odvlhčovače.

   Jakmile teplota překročí kritickou hranici 35 °C, automatický systém vypne kompresor z důvodu jeho ochrany, zatímco ventilátor pokračuje v provozu, a automaticky jej opět aktivuje, jakmile teplota opět klesne pod hranici 35 °C.

   Tato ochrana nejenže výrazně prodlužuje životnost odvlhčovačů, ale také zabraňuje tepelnému poškození materiálů v místnosti a stavebních konstrukcí během jejich používání.

   Model TTK 125 S
   Použití mobilní
   Kapacita odvlhčení (l/24hod) 32
   Objem nádoby na vodu (l) 6
   Příkon (kW) 0,5
   Průtok vzduchu (m3/hod) 250
   Napětí (počet fází x V) 1 x 230
   Chladivo R290
   Rozměry d x š x v (mm) 375 x 345 x 603
   Hmotnost (kg) 26

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Přidat hodnocení
   Nevyplňujte toto pole: