Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 140 S

 
Novinka Tip
  • 1 z 7
 

Robustní pohonná jednotka s profesionálními ambicemi.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 19 941 Kč bez DPH
24 129 Kč    
Kód produktu 1120000141
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách

S tímto kompaktním odvlhčovačem pro komerční účely můžete využívat výhod cenově výhodného odvlhčovače, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě zpracování a spolehlivosti. Protože model TTK 140 S, který je exkluzivně k dispozici u společnosti Trotec, pochází z tradiční výroby v EU a úctyhodným způsobem dokazuje, že cenovou úroveň Dálného východu lze rozhodně kombinovat se solidní značkovou kvalitou.

Čtyři kolečka s aretací a dvě integrované zapuštěné rukojeti usnadňují přepravu a polohování přístroje, takže TTK 140 S můžete flexibilně používat pro nejrůznější sušicí aplikace, například pro udržování suchých vytápěných i nevytápěných obytných prostor, sanitárních místností, skladů nebo sklepních prostor, garáží a dílen.

Trvalý režim pro aplikace sušení budov

Díky možnosti připojení externího odvodu kondenzátu - v případě potřeby s volitelným čerpadlem kondenzátu - se TTK 140 S ideálně hodí i pro delší bezobslužné suché údržbové práce, např. při vysoušení budov.

Propan (R290) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích.

Každý rok se do ovzduší uvolní několik milionů tunemisí CO2(skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. Proto je používání alternativních chladiv jedním z našich nejdůležitějších cílů. Díky použití propanu (R290) jako chladiva přispívá tento odvlhčovač k ochraně klimatu.

Přírodní chladivo propan (R290) je organická sloučenina a patří mezi uhlovodíky. Na rozdíl od syntetických chladiv nemá ekologický propan (R290) potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) ani významný skleníkový efekt (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky svým vynikajícím termodynamickým vlastnostem je propan (R290) obzvláště energeticky účinným chladivem, a tím navíc snižuje vaše náklady na energii.

Výkon a bezpečnost jsou zde napsány velkými písmeny!

Ovládací spínač TTK 140 S je chráněn proti prachu a stříkající vodě ochranným krytem a otočný spínač se štěrbinovým hygrostatem chrání před nechtěným nastavením polohy spínače.

Profesionální systém automatického odmrazování horkým plynem TTK 140 S zajišťuje efektivní výsledky odvlhčování i při nízkých teplotách a díky standardnímu externímu odvodu kondenzátu je tento odvlhčovač vhodný i pro dlouhodobější nepřetržité vysoušení bez obsluhy, například v rekreačních domech.

Volitelně je TTK 140 S k dispozici také s integrovaným počítadlem provozních hodin nebo s duálním počítadlem provozních hodin a kilowatthodin podle MID.

Co znamená pojem MID-compliant? Evropská směrnice o měřicích přístrojích (MID) nahrazuje v některých oblastech předchozí úpravu vnitrostátního schvalování a následné kalibrace. V důsledku toho musí být v budoucnu všechny elektroměry v Evropě, které se používají pro vyúčtování spotřeby energie, kompatibilní s MID.

Přehled praktických výhod odvlhčovače TTK 140 S:

  • Vývoj, design, výroba: 100 % Trotec
  • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
  • Robustní kovové pouzdro potažené plastem
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Automatický provoz odvlhčování řízený hygrostatem
  • Kvalitní automatické odmrazování horkým plynem
  • Dvojitý měřič provozních a kilowatthodin v souladu s MID (volitelně)
Model TTK 140 S
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 40
Objem nádoby na vodu (l) 6
Příkon (kW) 0,6
Průtok vzduchu (m3/hod) 580
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 400 x 400 x 605
Hmotnost (kg) 27,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: