Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 166 ECO

 
Novinka Tip
  • 1 z 13
 

Vysoká účinnost. Extrémně robustní. Nesmírně cenově dostupné.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
30.7.2024
Cena 16 222 Kč bez DPH
19 629 Kč    
Kód produktu 1120001116
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Obzvláště ekonomické řešení pro typické aplikace odvlhčování v komerčním sektoru.

Pokud jde o efektivitu, je nákladově efektivní rozpočtové řešení TTK 166 ECO je cenově výhodné řešení. Odvlhčovač dosahuje Odvlhčovač dosáhne přibližně 52 litrů za 24 hodin, což je sušící výkon, který je komerční sektor.

Na velkém digitálním displeji lze snadno odečíst aktuální vlhkost vzduchu v místnosti a aktuální teplotu vzduchu v místnosti jak v pohotovostním režimu, tak během odvlhčování. Požadovanou relativní vlhkost vzduchu v místnosti lze předvolit v krocích po 1 v rozmezí od 10 % do 95 %, takže regulace sušení v závislosti na vlhkosti není díky integrovanému hygrostatu žádný problém.

Díky poutavému nátěru v signální červené barvě je odvlhčovač vzduchu odvlhčovač je na staveništi dobře viditelný. Konstrukce vozíku s transportní rukojeť a velká kola, TTK 166 ECO lze snadno přemístit i v často drsné prostředí staveniště. Praktický na zadní straně přístroje umožňuje bezpečné uložení napájecího kabelu při přepravě a skladování. napájecí kabel při přepravě a skladování.

Propan (R290) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích.

Každý rok se do ovzduší uvolní několik milionů tun emisí CO2 (skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. Proto je používání alternativních chladiv jedním z našich nejdůležitějších cílů. Díky použití propanu (R290) jako chladiva přispívá tento odvlhčovač k ochraně klimatu.

Propan (R290) je přírodní chladivo, organická sloučenina. a patří do skupiny uhlovodíků. Na rozdíl od syntetických ekologicky šetrný propan (R290) nemá ozonovou vrstvu. potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0), ani nemá významný skleníkový efekt. (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky své vynikající termodynamické vlastnosti, propan (R290) je energeticky obzvláště účinné chladivo a účinným chladivem, a tím také snižuje vaše náklady na energii. náklady na energii.
Funkce časovače s předvolbou času zapnutí a vypnutí, 7litrová nádrž na vodu a displej pro automatické odmrazování doplňují řadu funkcí tohoto účinného odvlhčovače.

TTK 166 ECO má navíc externí odtok kondenzátu (volitelně je k dispozici čerpadlo kondenzátu), takže je ideální pro delší sušení bez obsluhy. Díky paměťové funkci si odvlhčovač pamatuje požadovanou relativní vlhkost v místnosti i při krátkodobých výpadcích proudu. Jakmile je obnoveno napájení, TTK 166 ECO se automaticky spustí.

Výhody pro praktické použití:

  • Obzvláště ekonomické řešení pro typické aplikace odvlhčování v komerčním sektoru.
  • Vysoký odvlhčovací výkon
  • Robustní ocelová konstrukce v provedení vozíku
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Automatický provoz řízený hygrostatem
  • Funkce časovače
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Automatický provoz řízený hygrostatem
  • Zobrazení aktuální vlhkosti vzduchu v místnosti a aktuální teploty vzduchu v místnosti v pohotovostním režimu i během odvlhčování.
Model TTK 166 ECO
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 52
Objem nádoby na vodu (l) 7
Příkon (kW) 0,95
Průtok vzduchu (m3/hod) 300
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 480 x 450 x 655
Hmotnost (kg) 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: