Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 171 ECO

 
Novinka Tip
  • 1 z 19
 

Extrémně všestranný a výkonný - s tlakovým ventilátorem pro sušení dřeva

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 18 288 Kč bez DPH
22 128 Kč    
Kód produktu 1120001125
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Umí všechno!

Ať už jde o odvlhčování a vysoušení stavenišť, obývacích pokojů, ložnic, sprchových koutů a sklepní místnosti, prádelny, víkendové domy, karavany, lodě nebo pro uchovávání dat. pro udržování skladů, archivů, laboratoří a garáží v trvalém suchu, koupelny, prádelny a šatny - s výkonným Odvlhčovač vzduchu TTK 171 ECO je mimořádně úsporným řešením pro mnoho lidí. ekonomické řešení pro mnoho typických úkolů odvlhčování v komerční sféře. komerční sektor.

Konstrukce vozíku s rukojetí, nosnými žlaby a velkými koly. usnadňuje přepravu i v obtížném terénu nebo po schodech. nebo na schodech.

Pro rychlé uvedení do provozu je odvlhčovač TTK 171 ECO vybaven snadno čistitelným otvorem. snadno čistitelný ovládací panel s digitálním zobrazením všech funkcí. funkce. U automatického provozu řízeného hygrostatem může být cílová hodnota cíl lze předem zvolit v procentech, která se pak zobrazí spolu s hodnotou zobrazí se spolu s aktuální skutečnou hodnotou.

Pomocí časovače lze nastavit dobu vypnutí nebo zapnutí a. Díky integrované paměťové funkci zůstávají nastavení zachována i po přerušení napájení. i po přerušení napájení.

Trvalý režim pro aplikace sušení budov

Díky možnosti připojení externího odvodu kondenzátu - v případě potřeby s volitelným čerpadlem kondenzátu - je TTK 171 ECO ideální i pro delší sušení bez obsluhy, např. při vysoušení budov.

S volitelnou přípojkou vzduchové hadice pro sušení dutin

Ať už v podhledech, ve vanách, v kazetových stěnách nebo kabelových šachtách. nebo kabelové kanály - pokud vlhkost pronikla do dutin, které je obtížné odstranit. dutin, je třeba rychle přijmout opatření, aby se zabránilo vzniku plísní. zabránit tvorbě plísní.

Vzhledem k tomu, že TTK 171 ECO je vybaven speciálním tlakovým ventilátorem, lze přístroj použít také pro. ventilátoru, lze jednotku použít také pro selektivní aplikaci suchého vzduchu nebo pro dutiny. vysoušení dutin pouhým připojením vzduchové hadice k volitelně dodávanému adaptéru. jednoduše připojíte vzduchovou hadici k volitelné přípojce adaptéru.

Radiální ventilátor s tlakem vzduchu 3,2 MPa

Vzduchovou hadici lze do dutiny vést přes kontrolní klapky nebo ručně vložené otvory. do dutiny lze zavést vzduchovou hadici. Radiální ventilátor instalovaný v TTK 171 ECO Ventilátor instalovaný v TTK 171 ECO nabízí obzvláště vysoký vzduchový výkon. Výstupní strana nabízí obzvláště vysoký výhoz. Suchý vzduch je do dutiny pomocí vzduchové hadice připojené k výstupu vzduchu přes adaptér. do dutiny. Prostřednictvím již existující nebo ručně ručně přidaný otvor v opláštění dutiny, foukaný vzduch vháněný vzduch opět uniká a vlhkost se časem vysuší. vlhkost časem vyschne.

Poznámka: Pokud se v dutině nachází velké množství nečistot, prachu nebo plísní, měli byste. nebo se v dutině již vytvořila plíseň, neměla by být místnost. místnost by neměla být během tohoto procesu sušení obývána nebo používána, jinak by se prach Jinak se prachové částice a spory plísní mohou rozšířit všude. všude kolem. V takovém případě se doporučuje dodatečné použití čističky vzduchu.

Přehled praktických výhod odvlhčovače TTK 171 ECO:

  • Obzvláště ekonomické řešení pro typické aplikace odvlhčování v komerčním sektoru.
  • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
  • Přípojka vzduchové hadice pro selektivní přívod suchého vzduchu nebo sušení dutin
  • Robustní ocelová konstrukce v provedení vozíku
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Funkce časovače
  • Paměťová funkce (funkce automatického restartu)
  • Trvalý režim pro nepřetržitý provoz
  • Dveře s magnetickým zámkem, které jsou nenáročné na údržbu

Propan (R290) jako ekologické chladivo v odvlhčovačích vzduchu
Každý rok se do ovzduší uvolní několik milionů tun emisí CO2 (skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. Proto je používání alternativních chladiv jedním z našich nejdůležitějších cílů. Díky použití propanu (R290) jako chladiva přispívá tento odvlhčovač k ochraně klimatu.

Přírodní chladivo propan (R290) je organická sloučenina a patří mezi uhlovodíky. Na rozdíl od syntetických chladiv nemá ekologický propan (R290) potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) ani významný skleníkový efekt (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky svým vynikajícím termodynamickým vlastnostem je propan (R290) obzvláště energeticky účinným chladivem, a tím navíc snižuje vaše náklady na energii.

Model TTK 171 ECO
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 52
Objem nádoby na vodu (l) 5,5
Příkon (kW) 0,65
Průtok vzduchu (m3/hod) 450
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 525 x 490 x 900
Hmotnost (kg) 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: