Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 355 S

 
Novinka Tip
  • 1 z 11
 

Nový lídr v poměru cena/výkon ve třídě 70 litrů

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 37 710 Kč bez DPH
45 629 Kč    
Kód produktu 120000163
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Snížení vysoké vlhkosti v nejlepším možném čase nebo spolehlivé udržení sucha ve velkých místnostech - to je oblast, kde je TTK 355 S na svém místě a pro kterou byl navržen.

To je možné díky chytré kombinaci výkonného kompresoru s rotačním pístem a kvalitního ventilátoru pro objem vzduchu až 1 000 m³/h.

Díky vysoké cirkulaci vzduchu může výkonově optimalizovaný systém přenosu tepla trvale dodávat extrémně velké množství vlhkosti z okolního vzduchu pro rychlé sušení. Pouze s jedním TTK 355 S lze tímto způsobem odstranit ze vzduchu v místnosti až 70 litrů vlhkosti za den.

Vysoce kvalitní automatický systém odmrazování horkým plynem TTK 355 5 S zároveň zajišťuje mnohem účinnější odvlhčovací výkon ve srovnání s jinými odmrazovacími zařízeními, aniž by docházelo k přestávkám v odmrazování v závislosti na časových intervalech, během nichž nedochází k odvlhčování.

Časté změny umístění a použití v náročných podmínkách na staveništi nepředstavují pro tuto kondenzační sušičku žádný problém:
Díky ergonomickému designu vozíku s rukojetí a velkými koly lze TTK 355 S snadno přepravovat i po nerovném terénu nebo po schodech - technologie kompresoru s valivým pístem umožňuje přepravu v prakticky libovolné poloze. A v interiéru nezanechávají gumová kolečka žádné stopy na parketách ani jiných citlivých površích.

Speciální zapouzdření chrání elektrické komponenty odvlhčovače před škodlivým prachem nebo usazeninami vlhkosti, které by mohly narušit funkci a životnost elektroniky.

Vnější vzhled této stavební sušičky v žádném případě neodpovídá jejím přesvědčivým vnitřním hodnotám: Všechny komponenty TTK 355 S jsou spolehlivě chráněny a atraktivně umístěny v německém průmyslovém designu optimalizovaném pro praxi, který je chráněn jako registrovaný průmyslový vzor.

TTK 355 S se dobře skladuje - a sám je překvapivě malý. Na horní straně jednotky jsou totiž dvě praktické stohovací drážky, které umožňují stabilní a prostorově úsporné stohování rozměrově stejných jednotek TTK S během přepravy a ve skladu.

Výhody pro praktické použití:

  • Vývoj, design, výroba: 100 % Trotec
  • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
  • Maximální ochrana všech elektrických součástí před prachem a vlhkostí
  • Extrémně snadná údržba
  • Optimální jízdní vlastnosti
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Praktická stohovací drážka pro stabilní, prostorově úsporné skladování a přepravu
  • Možnost stohování více rozměrově shodných modelů
  • Německý průmyslový vzor optimalizovaný pro praxi - chráněný patent na průmyslový vzor

Aktivní uchování hodnoty díky integrované tepelné ochraně kompresoru s automatickým vypnutím

Pro aplikace sušení s extrémně vysokou vlhkostí a zároveň vysokou teplotou. vysoké teploty - například při odstraňování škod způsobených vodou - chlazení. chladicí sušičky rychle dosáhnou svého červeného rozsahu kapacity. Zde se platí chytlavé pravidlo "35": vysoušení škod způsobených vodou při teplotě nad 35 stupňů. snižuje životnost sušičky na méně než 35 %!

Nejedná se však o kvalitu komponentů, ale o čistě fyziky, která se vztahuje na všechny chladicí sušičky na trhu bez ohledu na typ. trh.

Zatímco většina profesionálních kondenzačních sušiček může pracovat i při mírné vlhkosti kolem 1,5 °C. vlhkosti kolem 70 % r.h., většina profesionálních kondenzačních sušiček může bez problémů pracovat při teplotě až 35 °C. vlhkost a zároveň vysoká teplota v místnosti znamená, že je třeba vynaložit podstatně více energie. více energie je dodáváno vlhkému vzduchu v místnosti, který je navíc "zpracováván" chladivem. který musí být "odpracován" chladivem.

V důsledku toho se tlak chladiva v systému enormně zvýší, což se projeví na což vede k destruktivnímu zatížení kompresoru.

Odvlhčovače budou prozatím v provozu, ale budou hluboko nad jejich limitem "hluboko v tmavě červené zóně", což má za následek extrémní extrémně zkrácená zbývající životnost.

Přesto se použití kondenzační sušičky pro takové sušení nevyhnete. pro takové sušení, protože adsorpční odvlhčovače spotřebují podstatně více energie. stejný sušící výkon, a proto nejsou rozumným řešením. a nejsou proto rozumnou alternativou, zejména z ekonomického hlediska.

Proto jsou komerční odvlhčovače řady TTK-S vybaveny následujícími funkcemi. integrovaná tepelná ochrana kompresoru, která aktivně zachovává hodnotu vašeho vozu. jednotky:

Senzory trvale monitorují tepelné zatížení kompresoru. Pokud je v definovaném provozním rozsahu, integrovaná tepelná ochrana integrovaný displej tepelné ochrany pulzuje v dlouhé sekvenci, což indikuje optimální teplotu. provoz odvlhčovače.

Jakmile teplota překročí kritickou hranici 35 °C, automatický systém vypne kompresor z důvodu jeho ochrany, zatímco ventilátor ventilátor zůstane v provozu a automaticky znovu aktivuje kompresor, jakmile se teplota automaticky, jakmile teplota opět klesne pod hranici 35°.

Tato ochrana nejenže výrazně prodlužuje životnost odvlhčovače, ale také. odvlhčovače se výrazně prodlužuje, zabraňuje také tepelné poškození materiálů v místnosti a stavební konstrukce.

Model TTK 355 S
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 70
Objem nádoby na vodu (l) 6
Příkon (kW) 1,4
Průtok vzduchu (m3/hod) 490
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 390 x 380 x 725
Hmotnost (kg) 39

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: