Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 380 ECO

 
Novinka Tip
  • 1 z 15
 

Prvotřídní stavební sušička v ekonomickém rarifu.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 26 966 Kč bez DPH
32 629 Kč    
Kód produktu 1120001160
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

TTK 380 ECO je první volbou pro odvlhčovače s cenově výhodným designem, kteří hledají odvlhčovač pro komerční použití s profesionálními funkcemi.
Princip ECO této řady odvlhčovačů od společnosti Trotec umožňuje obojí: Díky redukci na to nejnutnější se TTK 380 ECO obejde bez zbytečného ozdobného příslušenství ve prospěch prospěšných vlastností pro bezproblémový nepřetržitý provoz při suché údržbě a odvlhčování.Za robustní ocelovou konstrukcí v provedení vozíku se skrývá výkonný kompresor s valivými písty, který zajišťuje vysoký odvlhčovací výkon a v kombinaci s profesionálním odmrazováním horkým plynem dokáže TTK 380 ECO přesvědčit vysokým výkonem vysoušení i při nízkých pokojových teplotách.

Přeprava z jednoho místa použití na druhé je efektivní a bezpečná, protože díky velkým kolečkům a praktickému držadlu pro tlačení zvládne TTK 380 ECO snadno i náročné trasy na staveništi a dva integrované držáky kabelů a upevnění zástrčky zároveň pomáhají eliminovat nebezpečí zakopnutí.

Pro určení doby používání je TTK 380 ECO již vybaven počítadlem provozních hodin a také zásuvkou pro připojení externího hygrostatu, který umožňuje regulaci jednotky v závislosti na vlhkosti.

Spolu s externím odvodem kondenzátu je TTK 380 ECO ideálním odvlhčovačem pro delší vysoušení bez obsluhy v automatickém režimu.

Výhody pro praktické použití:

  • Obzvláště ekonomické řešení pro typické aplikace odvlhčování v komerčním sektoru.
  • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
  • Robustní ocelová konstrukce v provedení vozíku
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Automatické odmrazování horkým plynem
  • Externí připojení hygrostatu

Propan (R290) jako ekologické chladivo v odvlhčovačích vzduchu

Každý rok se do ovzduší uvolní několik milionů tun emisí CO2 (skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. Proto je používání alternativních chladiv jedním z našich nejdůležitějších cílů. Díky použití propanu (R290) jako chladiva přispívá tento odvlhčovač k ochraně klimatu.

Propan (R290) je přírodní chladivo, organická sloučenina. a patří do skupiny uhlovodíků. Na rozdíl od syntetických ekologicky šetrný propan (R290) nemá ozonovou vrstvu. potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) nebo významný skleníkový efekt (GWP=3). (GWP=3).

Další plus pro životní prostředí: Díky své vynikající termodynamické vlastnosti, propan (R290) je energeticky obzvláště účinné chladivo a účinným chladivem, a tím také snižuje vaše náklady na energii. náklady na energii.

Model TTK 380 ECO
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 80
Objem nádoby na vodu (l) 9,5
Příkon (kW) 0,95
Průtok vzduchu (m3/hod) 950
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 530 x 575 x 1060
Hmotnost (kg) 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: