Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 570 ECO

 
Novinka Tip
  • 1 z 9
 

Náš mistr v poměru cena a výkon pro komerční odvlhčování a vysoušení.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 38 950 Kč bez DPH
47 130 Kč    
Kód produktu 1120001180
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách

Pokud je vaším krédem při hledání odvlhčovače "co nejvíce za co nejméně", pak je TTK 570 ECO ideálním vysoušečem pro vaše požadavky. Tento odvlhčovač vzduchu v budově kombinuje profesionální výkonné funkce v cenově výhodném provedení a dokáže každý den odstranit ze vzduchu v místnosti maximálně 110 litrů vody!
Robustně vyrobený model TTK 570 ECO se vyznačuje pevnou ocelovou konstrukcí v provedení vozíku, a proto se dobře osvědčí i v drsném prostředí staveniště. Kombinace ergonomické tlačné rukojeti, velkých plných gumových pneumatik a gumových nárazníkových nožiček vpředu nabízí ideální jízdní vlastnosti, snadnou přepravu a stabilní stání při sušení.

Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem

Praktický detail pro přemístění: úhledně zajištěný připojovací kabel díky integrovanému sběrači kabelů a upevnění zástrčky.

Uvnitř robustní skříně se nachází výkonný kompresor s valivými písty, který zajišťuje vysoký výkon odvlhčování vzduchu a v kombinaci s profesionálním odmrazováním horkým plynem dokáže TTK 570 ECO přesvědčit vysokým výkonem vysoušení i při nízkých teplotách v místnosti.

Pro určení doby provozu je TTK 570 ECO již vybaven počítadlem provozních hodin a také zásuvkou pro připojení externího hygrostatu, který umožňuje regulaci jednotky v závislosti na vlhkosti.

Spolu s externím odvodem kondenzátu je TTK 570 ECO ideálním odvlhčovačem pro delší vysoušení bez obsluhy v automatickém režimu.

Výhody pro praktické použití:

  • Obzvláště ekonomické řešení pro typické aplikace odvlhčování v komerčním sektoru.
  • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
  • Robustní ocelová konstrukce v provedení vozíku
  • Přepravitelnost a skladovatelnost v jakékoli poloze díky kompresoru s rolovacím pístem
  • Automatické odmrazování horkým plynem
  • Externí připojení hygrostatu

Hydrofluoroolefin (R-454C) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích vzduchu

Každý rok se do ovzduší uvolní několik milionů tun emisí CO2 (skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí. Proto je používání alternativních chladiv jedním z našich nejdůležitějších cílů. Tento odvlhčovač používá jako chladivo hydrofluoroolefin (R-454C), a přispívá tak k ochraně klimatu.

Přírodní chladivo hydrofluoroolefin (R-454C) je organické chladivo. a je uhlovodíkem. Na rozdíl od syntetická chladiva, fluorovodík šetrný k životnímu prostředí (R-454C) nemá potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0) ani významný skleníkový efekt. skleníkový efekt (GWP=146).

Další plus pro životní prostředí: Díky své vynikající je fluorovodík (R-454C) obzvláště energeticky účinným chladivem. zvláště energeticky účinné chladivo, a tím se navíc snižuje vaše vaše náklady na energii.

Model TTK 570 ECO
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 110
Objem nádoby na vodu (l) 9,5
Příkon (kW) 1,95
Průtok vzduchu (m3/hod) 1000
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 538 x 698 x 1006
Hmotnost (kg) 64

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: