Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK 655 S

 
Novinka Tip
 • 1 z 8
 

Tento odvlhčovač je vhodný pro větší místa při teplotním rozmezí 5 - 32 °C. Pojme až 150 litrů okolní vlhkosti a je vybaven rotačním kompresorem.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
3.6.2024
Cena 56 718 Kč bez DPH
68 629 Kč    
Kód produktu 1120000174
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

V Trotecu standardní, ale v žádném případě ne všude samozřejmý.

Nejvyšší model naší standardní řady komerčních odvlhčovačů se v přímém konkurenčním srovnání definuje jako superlativ v každém ohledu:

TTK 655 S dokáže kondenzovat až 100 litrů za den, což odpovídá více než 4,2 litru za hodinu. To je možné díky optimálně sladěné souhře vysoce výkonného systému přenosu tepla a ventilátoru, který dokáže cirkulovat a odvlhčovat množství vzduchu 925 m³/h.

Výkonný kompresor o výkonu 1,9 kW zaručuje vysoký odvlhčovací výkon ve velkých místnostech i při nízkých pokojových teplotách pod 10 °C - a vysoce kvalitní systém automatického odmrazování horkým plynem modelu TTK 655 S zajišťuje mnohem efektivnější odvlhčovací výkon ve srovnání s jinými odmrazovacími zařízeními bez pauz souvisejících s časovým intervalem odmrazování, během nichž nedochází k odvlhčování.

"Král Trock 'n' Roll" - tady hraje hudba...
Dnes vysoušení novostaveb, zítra sanace škod způsobených vodou - časté změny místa a použití v drsném prostředí staveniště nejsou pro tuto kondenzační sušičku žádný problém:

Technologie valivého pístového kompresoru TTK 655 S umožňuje nejen přepravu v prakticky libovolné poloze, ale také časově úsporné okamžité uvedení tohoto odvlhčovače do provozu ihned po jeho nastavení.

Díky ergonomické konstrukci vozíku s rukojetí a velkými koly je samotná přeprava přesvědčivě rychlá, a to i po nerovném terénu nebo po schodech. A v interiéru nezanechávají gumová kolečka TTK 655 S žádné stopy na parketách ani jiných citlivých površích.

Pro ochranu před škodlivým usazováním prachu nebo vlhkosti v elektronice byly nejen elektrické komponenty tohoto odvlhčovače speciálně zapouzdřeny, ale i všechny ostatní komponenty TTK 655 S jsou bezpečně chráněny a atraktivně umístěny v německém průmyslovém designu optimalizovaném pro praxi, který je chráněn jako registrovaný průmyslový vzor.

Hydrofluoroolefin (R-454C) jako chladivo šetrné k životnímu prostředí v odvlhčovačích.

Každoročně se do atmosféry uvolňuje několik milionů tunemisí CO2(skleníkových plynů), které jsou škodlivé pro životní prostředí, a to díky syntetickým chladivům. (skleníkových plynů) do ovzduší. Proto je použití alternativních chladiv je jedním z našich nejdůležitějších cílů. S použití fluorovaného fluoroolefinu (R-454C) jako chladiva představuje tento odvlhčovač cenný Odvlhčovač představuje cenný příspěvek k ochraně klimatu.

Přírodní chladivo hydrofluoroolefin (R-454C) je organická sloučenina a jedná se o uhlovodík. Na stránkách Na rozdíl od syntetických chladiv je hydrofluoroolefin šetrný k životnímu prostředí. hydrofluoroolefin (R-454C) nemá ani potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0), ani významný potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP=0). významný skleníkový efekt (GWP=146).

Další plus pro životní prostředí: Díky svému termodynamických vlastností je fluorovodík (R-454C) zvláště šetrný k životnímu prostředí. (R-454C) je obzvláště energeticky účinným chladivem, a tak navíc snižuje spotřebu energie. tak dodatečně snižuje vaše náklady na energii.

Přehled praktických výhod chladiva TTK 655 S:

 • Vývoj, konstrukce, výroba: 100 % Trotec
 • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
 • Maximální ochrana všech elektrických součástí před prachem a vlhkostí
 • Ochrana proti přehřátí kompresoru s automatickým vypnutím.
 • Konstrukce mimořádně šetrná k údržbě
 • Přepravitelný a skladovatelný v libovolné poloze díky kompresoru s valivým pístem
 • Praktická stohovací drážka pro stabilní, prostorově úsporné skladování a přepravu
 • Možnost vícestupňového stohování s rozměrově stejnými modely
 • Volitelně k dispozici duální měřič provozních a kilowatthodin v souladu s MID
 • Německý průmyslový design optimalizovaný pro praxi - chráněný patentem na design

Aktivní uchování hodnoty díky integrované tepelné ochraně kompresoru s automatickým vypínáním

V aplikacích sušení s extrémně vysokou vlhkostí a současně vysokými teplotami - například při odstraňování škod způsobených vodou - chladicí sušičky rychle dosahují svého červeného rozsahu výkonu. Zde platí chytlavé "pravidlo 35": sušení vodních škod při teplotě nad 35 stupňů snižuje životnost sušičky pod 35 %!

  Nejedná se však o otázku kvality komponent, ale o čistou fyziku, která platí pro všechny chladicí sušičky na trhu bez ohledu na výrobce.

  Zatímco většina profesionálních kondenzačních sušiček může bez problémů pracovat až do 35 °C při mírné vlhkosti vzduchu kolem 70 % RH, velmi vysoká vlhkost v kombinaci s vysokou teplotou v místnosti vede k tomu, že vlhký vzduch v místnosti dostává podstatně více energie, kterou je třeba dodatečně "odpracovat" prostřednictvím chladiva.

  V důsledku toho se enormně zvyšuje tlak chladiva v systému, což vede k destruktivnímu zatížení kompresoru.

  Odvlhčovače budou zpočátku pracovat i nadále, ale výrazně nad svým limitem "hluboko v tmavě červeném pásmu", což má za následek extrémně zkrácenou zbývající životnost.

  Přesto není možné obejít použití kondenzační sušičky pro takovéto sušicí úkoly, protože adsorpční odvlhčovače zde při stejném sušicím výkonu spotřebují podstatně více energie, a proto nejsou rozumnou alternativou, zejména z ekonomického hlediska.

  Proto jsou komerční odvlhčovače řady TTK-S vybaveny integrovanou tepelnou ochranou kompresoru, která aktivně zachovává hodnotu vašich přístrojů:

  Senzory trvale monitorují tepelné zatížení kompresoru. Pokud je teplota v definovaném provozním rozsahu, integrovaný indikátor tepelné ochrany pulzuje v dlouhé sekvenci, což signalizuje optimální provoz odvlhčovače.

  Jakmile teplota překročí kritickou hranici 35 °C, automatický systém vypne kompresor pro jeho ochranu, zatímco ventilátor pokračuje v provozu, a automaticky jej opět aktivuje, jakmile teplota opět klesne pod hranici 35°.

  Tato ochrana nejenže výrazně prodlužuje životnost odvlhčovačů, ale také zabraňuje tepelnému poškození materiálů v místnosti a stavební konstrukce během jejich používání.

  Model TTK 655 S
  Použití mobilní
  Kapacita odvlhčení (l/24hod) 100
  Objem nádoby na vodu (l) -
  Příkon (kW) 2,1
  Průtok vzduchu (m3/hod) 925
  Napětí (počet fází x V) 1 x 230
  Chladivo R290
  Rozměry d x š x v (mm) 620 x 515 x 858
  Hmotnost (kg) 55

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Přidat hodnocení
  Nevyplňujte toto pole: