Mobilní odvlhčovač vzduchu TROTEC TTK Qube

 
Novinka Tip
 • 1 z 7
 

Tichá "power cube" z produkce EU pro profesionální sušení - ultrakompaktní, účinná, tichá.

Dostupnost 3 - 5 dnů
Můžeme doručit do
27.6.2024
Cena 28 205 Kč bez DPH
34 128 Kč    
Kód produktu 1120000117
Značka TROTEC
Kategorie Průmyslové
Záruka 24 měsíců / 12 měsíců (IČ)
 

Sušička TTK Qube v sobě spojuje všechny požadavky na výkon profesionální bytové sušičky, a to ve velmi kompaktním provedení.

Zejména v případě odstraňování škod způsobených vodou je nezbytné odstranit vlhkost z vysoce vlhkého vzduchu v místnosti v co nejkratším čase. Renovátoři k tomu potřebují profesionální kondenzační sušičky pro trvalé použití s vysokým odvlhčovacím výkonem, dobou provozu a spolehlivostí.

Renovátoři již nepotřebují velká a těžká zařízení, která lze jen s velkou námahou přenést po podlaze na místo použití a která také zabírají mnoho místa v servisním vozidle, což někdy vyžaduje několik jízd.

TTK Qube - snížení na maximum

TTK Qube neusnadňuje samotné vysoušení škod způsobených vodou, ale výrazně usnadňuje manipulaci s nimi. TTK Qube je vysoce kvalitní a výkonná kondenzační sušička, jejíž vývoj byl založen na třech předpokladech: Maximální odvlhčovací výkon a snadná údržba, minimální rozměry a hmotnost a nejnižší možná hladina hluku pro použití v obydleném prostředí.

TTK Qube splňuje všechny tyto požadavky na výbornou!

Profesionální kompaktní kondenzační sušička - nadefinovaná

Je těžké uvěřit, kolik profesionálních technologií je zabaleno do této ultrakompaktní kondenzační sušičky. TTK Qube je snadno přehlédnutelný, jeho výkon však rozhodně ne!"

Ve srovnání s levnějšími kompresory s rotačními písty nabízí vysoce kvalitní rotační kompresor TTK Qube o výkonu 0,37 kW výhodu vyššího výkonu při relativně nižší spotřebě energie - a také vytváří rezervy pro vysoký odvlhčovací výkon i v nevytápěných místnostech. Navíc je podporován komfortní funkcí pro mimořádně tichý provoz odvlhčování - optimální pro sanaci škod způsobených vodou v obydleném prostředí.

Vysoce kvalitní automatický systém odmrazování horkým plynem TTK Qube navíc zajišťuje mnohem efektivnější výkon odvlhčování ve srovnání s jinými odmrazovacími zařízeními bez časových přestávek v odmrazování, během nichž nedochází k odvlhčování! Kondenzát lze odvádět i přes podlahu vnějším vývodem, protože standardní čerpadlo kondenzátu je konstruováno pro výtlačnou výšku až 10 metrů.

Šampion v sušení z hlediska poměru výkonu a hmotnosti

Vysoký 24hodinový odvlhčovací výkon této inovativní kondenzační sušičky až 20 litrů je spojen s robustním a kompaktním tělem, které váží pouhých 16 kilogramů. Sofistikovaná technologie TTK Qube, kterou lze ovládat hygrostatem, vyžaduje pouze několik nastavení, která lze provést časově úsporným způsobem na centrálním ovládacím panelu, který je lemován dvěma nárazníky chránícími ovládací prvky.

Všechny elektrické komponenty TTK Qube jsou také standardně chráněny proti prachu nebo vlhkosti. Speciální zapouzdření maximalizuje ochranu proti škodlivým usazeninám, které zhoršují funkci a životnost, a předurčuje tuto kompaktní kondenzační sušičku k použití v nepříznivých podmínkách.

TTK Qube je samozřejmě z výroby dodáván s kombinovaným měřičem spotřeby energie a provozních hodin v souladu s MID, takže vyúčtování může probíhat v souladu s předpisy.

Praktické výhody:

 • Vysoký odvlhčovací výkon i při nízkých teplotách
 • Profesionální kondenzační sušička s výkonným rotačním kompresorem
 • Žádný "porcelán" - profesionální kvalita vyrobená v EU
 • Komfortní funkce pro tichý provoz odvlhčování
 • Maximální ochrana všech elektrických součástí před prachem a vlhkostí
 • Ochrana proti přehřátí kompresoru s automatickým vypnutím
 • Velmi kompaktní design, snadné přenášení, snadné stohování
 • Integrované čerpadlo kondenzátu s výtlačnou výškou max. 10 m
 • Extrémně snadná údržba
 • duální měřič provozních a kilowatthodin v souladu s MID
 • Vývoj, design, výroba: 100 % Trotec
Model TTK Qube
Použití mobilní
Kapacita odvlhčení (l/24hod) 20
Objem nádoby na vodu (l) -
Příkon (kW) 0,363
Průtok vzduchu (m3/hod) 283
Napětí (počet fází x V) 1 x 230
Chladivo R290
Rozměry d x š x v (mm) 315 x 382 x 340
Hmotnost (kg) 16

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: